שבת

שבת

הפעילות היומית מגיעה לשיאה ביום שישי בשקיעה. יהודי הקהילה, יחד עם מטיילים רבים המגיעים מערים קנקון, פלייה דל כרמן וטולום, משתתפים בשיעורי חסידות מעשיים ומעמיקים בפרשת שבוע.

מידע למטייל

מידע למטייל

האי קוזומל ידוע בשוניות האלמוגים שמסביבו. תיירים רבים המבקרים באי קוזומל נהנים מהנוף, מהאווירה ומעשרות האטרקציות שמציע האי קוזומל למטייליו. בניהם: צלילה, דייג, ספורט אתגרי

מסעדה

מסעדה

שמירה על כשרות היא חלק בלתי נפרד מחייו של היהודי. כאשר יהודי נוסע או חי בחו"ל, שמירת הכשרות הופכת לאתגר. ביום ה -11 של שנת תשס"ט היה פתיחת מסעדה כשרה – היחידה בקאריביים.

תרום

בית חב"ד קוזומל במקסיקו הוא כתובת לכל יהודי. עשרות אלפי יהודים נהנים מפעילותו השוטפת של בית חב"ד. נעזרים בשירותים ובשירותים דתיים מלאים, באמצעות סיוע רוחני יהודי ואווירה ישראלית, להצלת והצלה עבור מטיילים בבצרה, כולם מתוך דאגה לכל יהודי באשר הוא.

בית חב"ד בקוזומל אינו ממומן על ידי ארגונים או עמותות, ובית חב"ד פועל ונתמך על ידי תרומות נדיבות של אנשים נדיבים שעוזרים לנו לעזור לאחרים.

כדי שנוכל להמשיך בעבודת קודש זו, אנו זקוקים לעזרתכם.

ידידי היקר, לאחר שהתרשמת מהפעילות הרחבה והמקיפה של בית חב"ד בקוזומל, אתה זוכר היטב את המשנה במסכת אבות: "אם אין קמח אין תורה". במילים אחרות, כדי ליצור רוחניות, חשוב לנו להרחיב את הפעילות המקרב את הלבבות.

תרום עכשיו

התאריך של היום

ה׳ בטבת ה׳תשפ״ב

זמנים

שירותים ופעילויות

הפעילות בבית חבד קוזומל הינה יום-יומית, מקיפה את כל השבוע ומעגל השנה היהודי. אנו מגיעים לכל שכבות האוכלוסיה המקומית ולאלפי תיירים. בבית חב"ד קוזומל תוכלו לקחת חלק בשיעורים, בפעילויות החברתיות ולהשתתף במפעל הגדול – "לעשות לאלוקים דירה בעולם הגשמי". בין השירותים שבית חב"ד קוזומל מציע:

צור קשר

נשמח לענות לכל פניה, שאלה ובקשת עצה. אנא שלחו את פנייתכם והיא תענה בהקדם.

כתובת: השדרה החמישית בין רחוב בניטו חוארס לרחוב 1, מיקוד 77600.

טלפונים: (וואטסאפ) +521-987-10-40-770

משרד: +52-987-869-0675

קו ישראלי: 02-3721-452

קו אמריקאי: 1-347-770-1413+